Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -125.0 lbs (Feather)
(Day 1)
5-31
Gotowy
Christina Stewart
Bare Training Systems
Katie Mihalko Performance Combat MMA Wygrana na punkty - 05:00
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
6-38
Gotowy
Deanna Deyhim
Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Kailey Mceneany Evolution Grappling Academy
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -175.5 lbs (Middle)
(Day 1)
3-39
Gotowy
Ethan Savluk
Ascension Athletics
Benjamin Williams Manchester BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Expert / Master 1 (30 - 39yo) / -162.5 lbs (Light)
(Day 1)
2-39
Gotowy
Christopher Rowan
Technique BJJ
Joseph Pomarico Evolution Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:40
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -162.5 lbs (Light)
(Day 1)
Gotowy
Alexander Goncalves
Manchester BJJ
Wygrana walkowerem
Christian Mendoza Evolution Grappling Academy
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -162.5 lbs (Light)
(Day 1)
2-41
Gotowy
Manny Esmeraldo
CARLSON GRACIE TEAM - CT/CESAR PEREIRA BJJ
Ryan Teixeira Teixeira MMA Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Expert / Adult / -136.0 lbs (Light feather)
(Day 1)
5-34
Gotowy
Jack Stapleton
Ascension Athletics
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
David Kruczkowski GRACIE SPORTS USA
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -149.0 lbs (Feather)
(Day 1)
1-32
Gotowy
Nicholas Kruczkowski
GRACIE SPORTS USA
Logan Proctor Teixeira MMA Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -149.0 lbs (Feather)
(Day 1)
4-34
Gotowy
Sean Walsh
ENDURE Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Xiaozhe Zhou Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
6-39
Gotowy
Lisa Cai
Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Stephanie StGermain Nova União Connecticut
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
5-39
Gotowy
Alex Tucker
GRACIE SPORTS USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:33
Rafael Ferreira Teixeira MMA
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
3-43
Gotowy
Joseph Mayo
Technique BJJ
Clark Stan UnderdogBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -202.0 lbs (Heavy)
(Day 1)
1-36
Gotowy
Joseph Cartagena
Nova União Connecticut
Tyler Spagnoli Apocalypse Jujitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
Gotowy
Matt Kavanaugh
Casa of Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Alex Dill Dutcher Martial Arts
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
6-37
Gotowy
Timothy McLaurin
Nova União Connecticut
Wygrana na punkty - 05:00
Richard Ortmann Evolution Grappling Academy
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -162.5 lbs (Light)
(Day 1)
4-37
Gotowy
Nicholas Diab
Ronin BJJ CT
Wygrana na punkty - 05:00
Chris Macdonald ENDURE Jiu-Jitsu
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / White / Master 1 (30 - 39yo) / -181.5 lbs (Middle)
(Day 1)
2-38
Gotowy
Michael Mahoney
Solid Base BJJ
Lester Aguilera Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
3-45
Gotowy
Logan Dalton
West Point Combatives Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Clark Stan UnderdogBJJ
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Expert / Adult / -136.0 lbs (Light feather)
(Day 1)
5-35
Gotowy
Luke Ramirez
KORE BJJ
Jack Stapleton Ascension Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:26
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -175.5 lbs (Middle)
(Day 1)
4-32
Gotowy
Manny Lopez
Fighting Arts Academy CT
Kevin Salguero Evolution Grappling Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / Above +215 (Ultra heavy)
(Day 1)
1-37
Gotowy
Thomas Coyle
Vickery Bjj & MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Milnikiewicz Evolution Grappling Academy
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
6-40
Gotowy
Deanna Deyhim
Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Eugene Massey Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Expert / Master 2 (40+) / -149.0 lbs (Feather)
(Day 1)
2-40
Gotowy
Julio Sumba
Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Faugno UFC Mamaroneck
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -162.5 lbs (Light)
(Day 1)
Gotowy
Michael Molinelli
Apocalypse Jujitsu
Jake Green Toad Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
Gotowy
Luiz Gustavo Dobait
American Top Team CT / Kore BJJ Association
Seth Davis Renzo Gracie Northern Valley Wygrana walkowerem
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -162.5 lbs (Light)
(Day 1)
2-42
Gotowy
Ryan Teixeira
Teixeira MMA
Wygrana na punkty - 06:00
Michael Nguyen Fighting Arts Academy CT
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
6-41
Gotowy
Lisa Cai
Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Asimina Hamakiotes Secret Pages Brazilian Jiu-Jitsu/IMBCT/KORE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
3-44
Gotowy
Joe Richard
Technique BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Luke Ramirez KORE BJJ
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
Gotowy
Matthew Montleon
Evolution Grappling Academy
Wygrana walkowerem
Luiz Gustavo Dobait American Top Team CT / Kore BJJ Association
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
5-40
Gotowy
Josh Kozlowski
ENDURE Jiu-Jitsu
Rafael Ferreira Teixeira MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
1-35
Gotowy
Michael Greider
Manchester BJJ
JuJu Reza Teixeira MMA Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -162.5 lbs (Light)
(Day 1)
Gotowy
Chris Macdonald
ENDURE Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Michael Molinelli Apocalypse Jujitsu