Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -125.0 lbs (Feather)
(Day 1)
5-30
Gotowy
Asimina Hamakiotes
Secret Pages Brazilian Jiu-Jitsu/IMBCT/KORE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Katie Mihalko Performance Combat MMA
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / White / Adult / -154.5 lbs (Feather)
(Day 1)
2-33
Gotowy
Xiaozhe Zhou
Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Sean Walsh ENDURE Jiu-Jitsu
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -175.5 lbs (Middle)
(Day 1)
3-34
Gotowy
Logan Dalton
West Point Combatives Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Joseph Mayo Technique BJJ
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / White / Master 2 (40+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
4-25
Gotowy
Matthew Campbell
Nova União Connecticut
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Randy Abelli IMBCT/Kore BJJ
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Master 1 (30 - 39yo) / -215.0 lbs (Super heavy)
(Day 1)
5-36
Gotowy
Richard Ortmann
Evolution Grappling Academy
Robert LaBonte Performance Combat MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Master 2 (40+) / -202.0 lbs (Heavy)
(Day 1)
6-34
Gotowy
Dave Kimball
ENDURE Jiu-Jitsu
Anthony León Manchester BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / White / Master 1 (30 - 39yo) / -168.0 lbs (Light)
(Day 1)
1-28
Gotowy
Mario D'Aquila
Solid Base BJJ
David Pope American Top Team CT / Kore BJJ Association Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Master 2 (40+) / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
6-32
Gotowy
Ronald Spataro
GFTeam Connecticut
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Matt Espinoza ENDURE Jiu-Jitsu
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / White / Master 1 (30 - 39yo) / -181.5 lbs (Middle)
(Day 1)
2-35
Gotowy
Michael Melcer
Evolution Grappling Academy
Michael Krampitz IMBCT/Kore BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -149.0 lbs (Feather)
(Day 1)
1-30
Gotowy
Christopher Chen
Gracie Sports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Maximus Fernandez UnderdogBJJ
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Master 2 (40+) / -215.0 lbs (Super heavy)
(Day 1)
6-35
Gotowy
Patrick Welti
Toad Jiu Jitsu
Brian Mitchard Manchester BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -175.5 lbs (Middle)
(Day 1)
4-29
Gotowy
Elster Aguilera
Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Manny Lopez Fighting Arts Academy CT Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / White / Master 1 (30 - 39yo) / -181.5 lbs (Middle)
(Day 1)
2-34
Gotowy
Isaac Mass
Grappling University Martial Arts
Jonas Charlestin GRACIE SPORTS USA Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -149.0 lbs (Feather)
(Day 1)
Gotowy
Nicholas Kruczkowski
GRACIE SPORTS USA
Wygrana walkowerem
Kaleb-Louis Reda Apocalypse Jujitsu
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / White / Master 1 (30 - 39yo) / -181.5 lbs (Middle)
(Day 1)
2-36
Gotowy
Jonas Charlestin
GRACIE SPORTS USA
Michael Mahoney Solid Base BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -175.5 lbs (Middle)
(Day 1)
4-30
Gotowy
Roy Marocchini
American Top Team CT / Kore BJJ Association
Kevin Salguero Evolution Grappling Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -175.5 lbs (Middle)
(Day 1)
3-36
Gotowy
Ethan Savluk
Ascension Athletics
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:48
Jeffrey Wang Fighting Arts Academy CT
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
6-36
Gotowy
Matt Kavanaugh
Casa of Jiu Jitsu
Timothy McLaurin Nova União Connecticut Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Expert / Adult / Above +215 (Ultra heavy)
(Day 1)
Gotowy
Jonathan Gourgue
IMBCT/Kore BJJ
Wygrana walkowerem
Randwell George IMBCT/Kore BJJ
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Expert / Adult / -136.0 lbs (Light feather)
(Day 1)
5-33
Gotowy
David Kruczkowski
GRACIE SPORTS USA
Luke Ramirez KORE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:58
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -149.0 lbs (Feather)
(Day 1)
1-31
Gotowy
Logan Proctor
Teixeira MMA
Wygrana na punkty - 06:00
Christopher Chen Gracie Sports
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Expert / Adult / -215.0 lbs (Super heavy)
(Day 1)
3-31
Gotowy
Bobby Rigilano
Renzo Gracie Academy NYC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Quentin Pasley Fighting Arts Academy CT
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / White / Master 1 (30 - 39yo) / -181.5 lbs (Middle)
(Day 1)
2-37
Gotowy
Michael Krampitz
IMBCT/Kore BJJ
Lester Aguilera Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -175.5 lbs (Middle)
(Day 1)
3-37
Gotowy
Joe Richard
Technique BJJ
Benjamin Williams Manchester BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / White / Master 2 (40+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
4-26
Gotowy
Seth Bader
GRACIE SPORTS USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23
Matthew Campbell Nova União Connecticut
Female NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -125.0 lbs (Feather)
(Day 1)
5-32
Gotowy
Lisa Cai
Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Asimina Hamakiotes Secret Pages Brazilian Jiu-Jitsu/IMBCT/KORE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -175.5 lbs (Middle)
(Day 1)
3-38
Gotowy
Logan Dalton
West Point Combatives Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Clark Stan Secret Pages Brazilian Jiu-Jitsu/IMBCT/KORE BJJ
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -149.0 lbs (Feather)
(Day 1)
4-33
Gotowy
Max Parekh
GRACIE SPORTS USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Kyle Fletcher Toad Jiu Jitsu
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Master 2 (40+) / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
6-33
Gotowy
Matthew Montleon
Evolution Grappling Academy
Ronald Spataro GFTeam Connecticut Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Intermediate / Adult / -188.5 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
1-34
Gotowy
Joseph Esposito
RENZO GRACIE NY
JuJu Reza Teixeira MMA Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi (Adult and Masters Divisions) / Beginner / Adult / -175.5 lbs (Middle)
(Day 1)
4-31
Gotowy
Elster Aguilera
Marlon Colorado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Roy Marocchini American Top Team CT / Kore BJJ Association
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
Gotowy
Richard Ortmann
Evolution Grappling Academy
Wygrana walkowerem
Alex Dill Dutcher Martial Arts