Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids & Juniors Gi - Male/Female / White / Kids II (8-9yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
1-1
Gotowy
Micah Esteves
Cruvinel Brothers
Tristan McLennon Alliance Marcelo Garcia Wygrana na punkty - 03:00
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Junior (10-12yrs) / -90.0 lbs (Middle)
(Day 1)
6-1
Gotowy
Evan Diaz
Black Hole Jiu-Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Caeleb Carmody Manchester BJJ
Kids & Juniors Gi - Male/Female / White / Junior (10-12yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
2-1
Gotowy
Tommy Daly
Cruvinel Brothers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Jackson Pender Xtreme Martial Arts - Guilford, CT
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Kids II (8-9yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
5-1
Gotowy
Hunter Garrett
Evolution Grappling Academy
ILYA TOMYN DANTE RIVERA BJJ ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Kids I (6-7yrs) / -51.9 lbs (Light-Feather)
(Day 1)
3-1
Gotowy
Kiera Buttermark
Jiu Jitsu Haus
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Knox Vazquez Nitro Brazilian Jiu Jitsu
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Kids I (6-7yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
4-1
Gotowy
Brody DePasquale
Xtreme Martial Arts - Guilford, CT
Ari Kovlakas Fit Club BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids & Juniors Gi - Male/Female / White / Junior (10-12yrs) / -90.0 lbs (Middle)
(Day 1)
2-2
Gotowy
Cole Christensen
Evolution Grappling Academy
Liam Blass The MMA Collective/Kore BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Kids & Juniors Gi - Male/Female / White / Kids II (8-9yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
1-2
Gotowy
Dominic Carvalho
Casa of Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Eli Howley The MMA Collective/Kore BJJ
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Yellow / Junior (10-12yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
4-2
Gotowy
Evan Cortes
Nova União Connecticut
Luca DiCarlo The MMA Collective/Kore BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Kids II (8-9yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
5-2
Gotowy
Lily Christy
Cruvinel Brothers
Creason Hladky Nova União Connecticut Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Kids I (6-7yrs) / -51.9 lbs (Light-Feather)
(Day 1)
3-2
Gotowy
Anthony Christy
Cruvinel Brothers
Maxwell Roeser Xtreme Martial Arts - Guilford, CT Wygrana na punkty - 03:00
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Junior (10-12yrs) / -90.0 lbs (Middle)
(Day 1)
6-2
Gotowy
Kristopher Meinel
Cruvinel Brothers
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Trent Lalancette Manchester BJJ
Kids & Juniors Gi - Male/Female / White / Kids II (8-9yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
1-3
Gotowy
Tristan McLennon
Alliance Marcelo Garcia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Elora Valle Casa of Jiu Jitsu
Teens & Juvenile Male Gi / Orange / Juvenile (16-17yrs) / -141.5 lbs (Feather)
(Day 1)
2-3
Gotowy
Joey DiCarlo
The MMA Collective/Kore BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Nico Radeschi American Top Team CT / Kore BJJ Association
Teens & Juvenile Male Gi / Yellow / Teens (13-15yrs) / -118.0 lbs (Rooster)
(Day 1)
4-3
Gotowy
Logan Shultis
The MMA Collective/Kore BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:18
Samuel Rocha Pereira Team Luiz Paulo BJJ
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Yellow / Junior (10-12yrs) / Above +108 lbs (Heavy)
(Day 1)
3-5
Gotowy
Fiona DUNLEAVY
Teixeira MMA
Nyla Charriez Evolution Grappling Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Kids II (8-9yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
5-3
Gotowy
Benjamin Blue
The MMA Collective/Kore BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Liam Plavnicky Black Hole Jiu-Jitsu
Kids & Juniors Gi - Male/Female / White / Kids II (8-9yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
1-4
Gotowy
Dominic Carvalho
Casa of Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Xavier Saenz Evolution Grappling Academy
Teens & Juvenile Male Gi / Grey / Teens (13-15yrs) / -118.0 lbs (Rooster)
(Day 1)
6-5
Gotowy
Davi Oliveira
Team Luiz Paulo BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Jace Moore The MMA Collective/Kore BJJ
Teens & Juvenile Male Gi / White / Teens (13-15yrs) / -118.0 lbs (Rooster)
(Day 1)
2-4
Gotowy
Gary Jr Zurita
Casa of Jiu Jitsu
Mark Pietruszka Xtreme Martial Arts - Guilford, CT Wygrana na punkty - 04:00
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Junior (10-12yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
1-6
Gotowy
Adam Zukowski
Manchester BJJ
Alexander Plourde Ascension Athletics Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Teens & Juvenile Female Gi / Yellow / Teens (13-15yrs) / -116.0 lbs (Feather)
(Day 1)
2-5
Gotowy
Leah Negron
Cruvinel Brothers
Jocelyn Plourde Ascension Athletics Wygrana na punkty - 04:00
Teens & Juvenile Male Gi / Orange / Teens (13-15yrs) / -163.5 lbs (Middle)
(Day 1)
4-6
Gotowy
Harrison Moss
Greenwich Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Joey DiCarlo The MMA Collective/Kore BJJ
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Kids II (8-9yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
5-4
Gotowy
Joseph Sansone
Cruvinel Brothers
Wygrana na punkty - 03:00
Landon Sigovitch Fit Club BJJ
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Junior (10-12yrs) / -90.0 lbs (Middle)
(Day 1)
6-3
Gotowy
Caeleb Carmody
Manchester BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Trent Lalancette Manchester BJJ
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Kids I (6-7yrs) / -51.9 lbs (Light-Feather)
(Day 1)
3-3
Gotowy
Knox Vazquez
Nitro Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Anthony Christy Cruvinel Brothers
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Junior (10-12yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
1-8
Gotowy
Pietro Narvaez
SOCA BRAZILIAN JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Daniel Ortiz Fit Club BJJ
Kids & Juniors Gi - Male/Female / White / Kids II (8-9yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
1-5
Gotowy
Tristan McLennon
Alliance Marcelo Garcia
Wygrana na punkty - 03:00
Dominic Carvalho Casa of Jiu Jitsu
Teens & Juvenile Female Gi / Orange / Teens (13-15yrs) / -106.5 lbs (Light feather)
(Day 1)
2-6
Gotowy
Melanie Schwartz
Greenwich Jiu Jitsu Academy
Cecilia Verrilli Casa of Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Grey / Kids II (8-9yrs) / -74.9 lbs (Light)
(Day 1)
5-5
Gotowy
ILYA TOMYN
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Creason Hladky Nova União Connecticut
Teens & Juvenile Male Gi / Yellow / Teens (13-15yrs) / -118.0 lbs (Rooster)
(Day 1)
4-4
Gotowy
ERIC PLOURDE JR
Nova União Connecticut
Samuel Rocha Pereira Team Luiz Paulo BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Yellow / Junior (10-12yrs) / Above +108 lbs (Heavy)
(Day 1)
3-6
Gotowy
Ryan VanBuren
Manchester BJJ
Fiona DUNLEAVY Teixeira MMA Wygrana na punkty - 03:00