Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Intermediate / Junior (10-12yrs) / -85.5 lbs (Middle)
(Day 1)
4-11
Färdig
Evan Diaz
Black Hole Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 02:02
Lucas Saenz Evolution Grappling Academy
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Black / Master 1 (30 - 39yo) / Above +222.0 (Ultra heavy)
(Day 1)
Färdig
Victor Guimarães
GRACIE SPORTS USA
Rafael Viana Viana Brothers Fight Club Vann på Walkover
Teens & Juvenile Male Gi / White / Teens (13-15yrs) / -141.5 lbs (Feather)
(Day 1)
3-9
Färdig
Adin Javaheri
Team Luiz Paulo BJJ
Joel Plourde Ascension Athletics Vann på poäng - 04:00
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Black / Master 2 (40+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
1-13
Färdig
Joe Oppedisano
Fit Club BJJ
Vann på poäng - 05:00
Luciano Ferreira KIMURA ARIZONA
Teens & Juvenile Female NoGi / Intermediate / Teens (13-15yrs) / -115.5 lbs (Feather)
(Day 1)
6-10
Färdig
Leah Negron
Cruvinel Brothers
Vann på Submission - 01:33
Ayanna Negron Cruvinel Brothers
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Expert / Junior (10-12yrs) / Above +116lbs (Super Heavy)
(Day 1)
4-14
Färdig
Nyla Charriez
Evolution Grappling Academy
Vann på domslut - 03:00
Fiona DUNLEAVY Teixeira MMA
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Purple / Master 1 (30 - 39yo) / -181.5 lbs (Middle)
(Day 1)
6-13
Färdig
Elvin Rodriguez
Ronin BJJ CT
Damian Avecillas Unity Jiu Jitsu School Vann på Submission - 05:32
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Intermediate / Kids II (8-9yrs) / -70.5 lbs (Light)
(Day 1)
2-10
Färdig
Joseph Sansone
Cruvinel Brothers
ILYA TOMYN DANTE RIVERA BJJ ACADEMY Vann på Submission - 02:44
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Begginer / Kids II (8-9yrs) / -70.5 lbs (Light)
(Day 1)
3-13
Färdig
Eli Howley
The MMA Collective/Kore BJJ
Dominic Carvalho Casa of Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Female Gi (Adult and Masters Divisions) / Blue / Adult / - 141.5 lbs (Light)
(Day 1)
1-17
Färdig
Heloisa Luz
Alliance Marcelo Garcia
Vann på Submission - 04:30
Molly Coccaro Fit Club BJJ
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Purple / Master 2 (40+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
4-17
Färdig
Robert Villani
Evolution Grappling Academy
Felipe Dossou GFTeam Connecticut Vann på poäng - 05:00
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Purple / Adult / -154.5 lbs (Feather)
(Day 1)
5-15
Färdig
Giusbel Pagan-Ortiz
Carlson Gracie Team Brightman
Albert Tran Underdog MMA CT Vann på domslut - 07:00
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Intermediate / Junior (10-12yrs) / -70.5 lbs (Light)
(Day 1)
Färdig
Adam Zukowski
Manchester BJJ
Alexander Plourde Ascension Athletics Vann på Walkover
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Black / Master 2 (40+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
1-15
Färdig
Luciano Ferreira
KIMURA ARIZONA
Vann på poäng - 05:00
Michael Magrey Manchester BJJ
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Intermediate / Junior (10-12yrs) / -85.5 lbs (Middle)
(Day 1)
4-13
Färdig
Evan Diaz
Black Hole Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:42
Sean Crawford Evolution Grappling Academy
Female Gi (Adult and Masters Divisions) / Purple / Adult / - 141.5 lbs (Light)
(Day 1)
2-13
Färdig
Nicole Leonard
American Top Team CT / Kore BJJ Association
Gabrielle Czernik Movement Art Jiujitsu Vann på poäng - 07:00
Teens & Juvenile Female NoGi / Intermediate / Teens (13-15yrs) / -115.5 lbs (Feather)
(Day 1)
6-11
Färdig
Jocelyn Plourde
Ascension Athletics
Leah Negron Cruvinel Brothers Vann på domslut - 04:00
Teens & Juvenile Male Gi / White / Teens (13-15yrs) / -141.5 lbs (Feather)
(Day 1)
3-10
Färdig
Anthony Morello
Evolution Grappling Academy
Joel Plourde Ascension Athletics Vann på poäng - 04:00
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Blue / Adult / -154.5 lbs (Feather)
(Day 1)
4-18
Färdig
Josh Perez
Heavyweight Jiu-Jitsu
Joseph Ortiz Emerson Souza bjj Vann på poäng - 06:00
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Begginer / Kids II (8-9yrs) / -70.5 lbs (Light)
(Day 1)
3-14
Färdig
Micah Esteves
Cruvinel Brothers
Tristan McLennon Alliance Marcelo Garcia Vann på poäng - 03:00
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Intermediate / Kids II (8-9yrs) / -70.5 lbs (Light)
(Day 1)
2-12
Färdig
ILYA TOMYN
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Vann på Submission - 01:59
Benjamin Blue The MMA Collective/Kore BJJ
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Blue / Master 1 (30 - 39yo) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
6-16
Färdig
Steven Torres
Solid Base BJJ
Sal Flores Jiu Jitsu Haus Vann på domslut - 05:00
Kids & Juniors Gi - Male/Female / Orange / Junior (10-12yrs) / -90.0 lbs (Middle)
(Day 1)
5-9
Färdig
Luca DiCarlo
The MMA Collective/Kore BJJ
Vann på Submission - 02:08
MJ Bonfiglio Evolution Grappling Academy
Female Gi (Adult and Masters Divisions) / Blue / Adult / - 141.5 lbs (Light)
(Day 1)
1-18
Färdig
Shivani Soni
American Top Team
Vann på poäng - 06:00
Molly Coccaro Fit Club BJJ
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Intermediate / Junior (10-12yrs) / -70.5 lbs (Light)
(Day 1)
Färdig
Pietro Narvaez
SOCA BRAZILIAN JIU JITSU
Vann på Walkover
Adam Zukowski Manchester BJJ
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Intermediate / Junior (10-12yrs) / -70.5 lbs (Light)
(Day 1)
3-15
Färdig
Alexander Plourde
Ascension Athletics
Pietro Narvaez SOCA BRAZILIAN JIU JITSU Vann via diskvalificering - 02:02
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Purple / Master 1 (30 - 39yo) / -181.5 lbs (Middle)
(Day 1)
6-14
Färdig
Luiz Gustavo Dobait
American Top Team CT / Kore BJJ Association
Vann på Submission - 05:45
Elvin Rodriguez Ronin BJJ CT
Teens & Juvenile Male NoGi / Intermediate / Teens (13-15yrs) / -147 lbs (Light)
(Day 1)
5-13
Färdig
Joel Plourde
Ascension Athletics
Vann på poäng - 04:00
Joey DiCarlo The MMA Collective/Kore BJJ
Female Gi (Adult and Masters Divisions) / Blue / Master 1 (30-39yo) / Above +163.5lbs (Heavy)
(Day 1)
2-16
Färdig
Michal Finegold
Greenwich Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Ashley Bruno Jiu Jitsu Haus
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Black / Master 2 (40+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Day 1)
1-16
Färdig
Joe Oppedisano
Fit Club BJJ
Ricardo De Oliveira Solid Base BJJ Vann på poäng - 05:00
Kids & Juniors NoGi - Male/Female / Expert / Junior (10-12yrs) / Above +116lbs (Super Heavy)
(Day 1)
4-15
Färdig
Ryan VanBuren
Manchester BJJ
Fiona DUNLEAVY Teixeira MMA Vann på poäng - 03:00
Male Gi (Adult and Masters Divisions) / Purple / Adult / -154.5 lbs (Feather)
(Day 1)
5-16
Färdig
Antonio Santos
Cruvinel Brothers
Vann på Submission - 04:34
Matthew Alioto Jiu Jitsu Haus